Skład zespołu

Wojtek Łozo Łozowski
urodzony 5 lipca 1984roku

Wojtek Łozowski dał się nam poznać jako zwariowany prezenter MTV. W tej pracy poznał wielu artystów: Busta Rhymes, 50 Cent, Juliett Lewis, Moby, Sugarbabes, Pet Shop Boys, Korn, Linkin Park, Backstreet Boys, Lordi, Peaches, Roisin Murphy, The Recounters, Editors, Interpol, Goldfrapp, Gentelman co stało się inspiracją do założenia własnego zespołu - Afromental. Ponadto wystąpił w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie zatańczyl z Blanką Winiarską. Kiedy otrzymał propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", nie zastanawiał się ani chwili. Kiedy był dzieckiem cała jego rodzina żyła tańcem, bo ojciec Wojtka, Andrzej Łozowski, był wielokrotnym mistrzem Polski w 10 tańcach, trenerem i międzynarodowym sędzią tańca towarzyskiego. Jako mały chłopiec podziwiał ojca na turniejach, sam też zaczął trenować. Kiedy miał 10 lat, jego świat runął w gruzach, ponieważ tata niespodziewanie zmarł. Wojtek zerwał z tańcem towarzyskim, bo przypominał mu ojca, którego za wcześnie zabrakło, a on nie potrafił sobie z tym poradzić. Od tamtego czasu nie zajmował się tańcem towarzyskim, chociaż tańczy hip-hop w Akademii Teatru i Tańca. Jest pewien, że gdyby ojciec żył, dzisiaj to on byłby tancerzem i startowałby w turniejach tańca towarzyskiego. Dlatego swój udział w programie "Taniec z gwiazdami' zadedykował zmarłemu ojcu. Mimo, że para odpadła w 9. odcinku to program przyniósł Wojtkowi popularność i zaowocował poznaniem byłej dziewczyny Mariny Łuczenko.

Pozniej widywany byl z kolezanka z MTV Kasią Burzynską, piosenkarka Natalią Lesz oraz modelką Agnieszką Orzechowską.


Aleksander Baron Milwiw
Producent, kompozytor, gitarzysta, pianista, saksofonista, zwycięsca konkursu Coke Live Fresh Noise. Baron interesuje się wieloma gatunkami muzycznymi: hip-hop, pop, r'n'b, dancehall, d'n'b, soul, trip-hop oraz muzyka orientalną dzięki czemu zawdzięcza swój niepowtarzalny styl. Współpracuje z wieloma gwiazdami: AFROMENTAL, JABBA FINASKY, NATURAL DREAD KILLAZ, EAST WEST ROCKERS, RIDDIM BANDITS a także BLOG 27. Jest zwycięscą MTV European Music Award 2006 w kategorii Best Polish Act i 'Border Breakers Award' on MIDEM 2007.


Tomek Tomson Lach
to wokalista Afromentalu, beatbox, autor muzyki i tekstów.
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Elblągu. Aktualnie student Prawa na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Marzy o zrobieniu licencji pilota.

Tomek Torres
Perkusista. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu. Poszedł w ślady ojca (Jose Torres) i zaczał grać na perkusji w Szkole Muzycznej w Bytomiu. W latach 1997-2005 był członkiem grupy Triology grajacej jazz. Grupa dała ponad 300 koncertów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Tomek Torres miał okazję grać z takimi sławami muzyki William Gallison, Tony Malaby, Jeff Williams, Aaron Goldberg, Jamey Aabersold. Tomek mówi, że muzyka to jego życie. Obecnie udziela sie aż w 4 zespołach: Jose Torres y Salsa Tropical, AFROMENTAL, Mid West Quartet, Optimystic.Prywatnie kocha zwierzęta.

Bartek Śniady Śniadecki
Poza graniem na klawiszach zajmuje się komponowaniem muzyki. Spokojny, skupiony, czarujący perfekcjonista. Zodiakalny Byk. W stałym związku.

Wojciech Lajan Witczak
Gra na basie. Przez fanów uznawany za najbardziej cichego i spokojnego członka zespołu, jednak na koncercie potrafi dać czadu.

Grzegorz Dziamas Dziamka
perkusista i perkusjonista. Członek zespołu Afromental, wnoszący do niego dodatkową porcję dynamiki i ekspresji. Gra też z Kasią Wilk i zespołem Terminal.